پاک کننده سیمان

قطعا همه ما تا کنون ابزارآلات بنایی و ساختمانی فلزی که روی سطح آنها سیمان چسبیده شده است را مشاهده کرده ایم. چسبیدن سیمان روی ابزارآلات می تواند کاربرد مجدد آنها را دچار مشکل نماید و حتی کاها مجبور به دور انداختن آن ابزار شویم. پاک کردن سیمان از روی ابزار آلات فلزی کاری مشکلو در برخی مواقع محال می باشد آن را داخل خود حل می کندو این محصول ب دون بخارات سمی  می باشد و به کمک آن میتوان سیمان و بتن چسبیده به انواع آلات فلزی بنایی را از سطح جدا نماید از ویژیگی های منحصر به فرد این محصول این است که سیمان چسبیده رو سطوح فلزی رنگ شده را بدون از بین بردن رنگ آنها از بین می برد.

کاربرد محصول و مزایایی پاک کننده سیمان

سهولت در استفاده و اجرا زوی سطوح

بدون ایجاد خطر برای انسان و محیط زیست

شکستن پیوند مولکولی کلیه ملات های پایه سیمانی

بدون ازبین بردن رنگ سطوح فلزی

قابلیت پاک کردن ابزارآلات فلزی بنایی از سیمان

قابلیت پاک کردن استانبولی از سیمان و ملات چسبیده

قابلیت پاک کردن سیمان از روی بالابرهای ساختمانی

پاک کردن سیمان از دروپنجره و نرده های فلزی

روش مصرف پاک کننده سیمان

بهترین روش مصرف محصول پاک کننده سیمان پتروآپادنا، اعمال آن به روش اسپری روی سطح می باشد در این روش در حد اشباع محلول را روی لک اشبه سیمانی اسپری نموده و حدود 30الی40 دقیقه زمان دهید تا پیوند مولکولی ملات سیمانی شکسته شود، سپس توسط آب شستشو دهید. چنانچه امکان اسپری نمودن محصول میسر نبود، محلول را در حد اشباع روی لکه سیمانی بریزید و پس از 15 الی20 دقیقه توسط آب بشوید توجه نماید چناچه ضخامت لکه سیمانی زیاد است ابزار را به مدت 30 دقیقه داخل محلول به صورت غوطه وری قرار دهید سپس خارج نموده و آبکشی نمائید

میزان مصرف پاک کننده سیمان

میزان مصرف محصول پاک کننده سیمان از ابزار فلزی به وسعت و ضخامت لکه سیمانی بستگی دارد.

ایمنی

در صورت برخورد این محصول با چشم ، فورا به مدت 2 دقیقه چشم خودرا در آب شرب و تمیز بازوبسته نمائید. موقع اجرا از عینک محافظ استفاده نمائید. هنگام اجرا از ماسک و د ستکش مناسب استفاده شود.

شرایط نگهداری:

یکسال در بسته بندی اولیه، دو راز سرما و یخبندان، دور از تابش نور خورشید و در دمای 10تا30 درجه سانتی گراد قابل نگهداری می باشد.

بسته بندی :در گالن های 20 لیتری، گالن های220 لیتری و پالت یک تنی می باشد.

 

آدرس کارخانه: کیلومتر 14 اتوبان شیراز-اصفهان،باجگاه بعد از انبار دارویی

 

petro apadana