• شیراز، کیلومتر12 اتوبان شیراز اصفهان شهرک باجگاه
    18 - 07132605111

درباره شرکت پترو آپادانا آراز پارس

تیم توانمند ما با تجربه ارزشمند سالها تولید در زمینه تولید افزودنی های بتن شامل انواع روان کننده های بتن، چسب های ساختمانی، انواع آب بند کننده ها، پودر ضد فرسایش و ... در چند سال گذشته برای شرکت ها و مشتریان نهایی نقش به سزایی را در صنعت ساختمان ایران ایفا نموده است. لازم به ذکر است این شرکت در لیست بلند منابع وزارت نفت (mop)، انجمن بتن ایران و... ثبت شده است.

دست آورد های پترو آپادانا

شرکت پترو آپادانا آراز پارس با بیش از یک دهه تجربه و تخصص به عنوان اولین تولید کننده فوم شیمیایی بتن در ایران فعالیت خود را آغاز نمود و با توجه به نیازهای صنعت ساختمان در طول زمان، اقدام به تولید انواع محصولات صنعت ساختمان مطابق با استاندارد و ایزوهای داخلی و بین المللی نموده است.

تولیدات پترو آپادانا شامل انواع روان‌کننده‌های بتن، آب‌بند کننده‌های بتن، انواع گروت پوشش‌های محافظتی بتن، محصولات متنوع کف‌سازی، واتراستاپ‌ها و چسب‌های ساختمانی می‌باشد.

محصولات و مواد شیمیایی تولیدی این واحد در پروژه های عظیم دولتی و خصوصی از جمله پروژه های ملی، سد سازی، راه سازی، شهرک سازی‌های بزرگ به کار رفته است.

آزمایشگاه شیمی- پلیمر و مقاومت مصالح این شرکت در کنار واحد R&D با توجه به اعتباراتی که در اختیار خود دارند، در حال تحقیق و توسعه در جهت بهبود کیفیت محصولات همواره به صورت مستمر گام برمی دارد.

واحد مهندسی فروش با تخصص فنی در راستای بررسی نیاز مشتریان اقدام به ثبت سفارش و درخواست تولید نموده و پس از تولید، واحد فنی و آزمایشگاه با بررسی و مطابقت محصول تولید شده با نیاز پروژه مجوز خروج را صادر می‌نماید.

همچنین از محصولات منحصر به فرد این واحد تولیدی می‌توان به فوم حفاری اشاره کرد که طی سالیان متمادی در صنعت آب، نفت و گاز کشور عزیزمان مورد استفاده قرار گرفته است که به نوبه خود در سطح کشور منحصر به فرد می‌باشد.

شرکت پترو آپادانا با بهره‌گیری از متخصصین مجرب داخلی با در نظر داشتن نیازهای خاص مشتری اقدام به تولید محصولاتی نوین و ارائه خدمات پشتیبانی فنی و کاربردی می نماید.

پترو آپادانا – مطمئن و توانا

تولید کننده پوشش محافظتی بتن
بهترین چسب بتن برای استخر

رضایت مندی مشتریان

روان کننده بتن قدرتمند
سفارش فوق روان کننده بتن
فروش ژل روان کننده بتن
انواع ابر روان کننده بتن
انواع فوق روان کننده های بتن
ماستیک آب بندی بتن
فروشگاه چسب های ساختمانی
نوار آب بند برای بتن
فوم حفاری
قیمت فوم بتن در شیراز
مواد افزودنی روان کننده بتن
نوار واتر استاپ پی وی سی
واتراستاپ هیدروفیلی
از کجا گروت بخریم؟
از کجا روان کننده بتن بخریم؟

تیزر معرفی شرکت پترو آپادانا

تست روان کننده بتن